ARCHÍV 2007

15.12.2007 LTC judo Zbraslav zvítězilo v celkovém hodnocení oddílů na třináctém Zbraslavském vánočním turnaji
první místo obsadili: Šárka Holubová, Renata Hudečková, Tereza Legová, Adam Zíka, Barbora Kobzová, Tereza Zelenková, Anna Dvořáková, Jan Pleskač, Sam Thomson, Tomáš Pergner a Daniela Hegarová
druhé místo obsadili: Natálie Kropíková, Štěpánka Moudrá, Alžběta Matušinská, Richard Lego, Lukáš Hudeček, Stanislav Šimčák, Lukáš Herman, Adam Bujok, Eliška Flejberková, Kristýna Pleskačová a K. Fleischmanová
třetí místo obsadili: Dorota Flejberková, Tomáš Ingedult, Aneta Králová, Nikola Málková, Richard Fořt, Vít Šmejkal, Martin Vítů a Simona Málková


2.12.2007 se naši závodníci zůčastnili otevřeného Přeboru Prahy přípravky a mláďat,
první místo obsadili: Šárka Holubová, Jiří Kouba, Richard Lego, Vít Šmejkal, Sam Thomson a Adam Zika
druhé místo obsadili: Richard Fořt, Jana Lorinčíková, Tomáš Pergner a Jan Pleskač
třetí místo obsadili: Dorota Flejberková a Kristýna Pleskačová


1.12.2007 na Pražském poháru USK cupu obsadili
první místo: Dorota Flejberková, Daniela Hegarová a Tereza Legová
a třetí místo obsadila: Renata Hudečková


24.11.2007 se naši závodníci zúčastnili turnaje v Neratovicích, kde
první místo obsadili: Eliška Flejberková, Daniela Hegarová, Šárka Holubová, Lukáš Hudeček, Renata Hudečková, Tereza Legová a Sam Thomson
druhé místo obsadili: Adam Bujok, Dorota Flejberková, Natálie Kropíková, Richard Lego, Nikola Málková, Štěpánka Moudrá, Tomáš Pergner, Jan Pleskač, Vít Šmejkal a Adam Zika
třetí místo obsadili: Jiří Kouba, Simona Málková a Aneta Schreinerová


10.11.2007 se naši závodníci zúčastnili poháru města Prachatice, kde
první místo obsadili: Renata Hudečková, Adam Bujok, Daniela Hegarová, Eliška Hladová, Natálie Kropíková a Sam Thomson
druhé místo obsadili: Šárka Holubová a Kristýna Pleskačová
třetí místo obsadili: Lukáš Hudeček, Jan Pleskač a Vít Šmejkal

3.11.2007 se naši závodníci zúčastnili mezinárodního turnaje v německém Cottbusu
první místo obsadili: Šárka Holubová, Richard Lego, Vít Šmejkal, Kristýna Pleskačová, Tereza Legová, Renata Hudečková, Daniela Hegarová a Jan Zikeš
druhé místo obsadili: Sam Thomson, Adam Bujok a Eliška Hladová
fotogrfie z turnaje zde


20.10.2007 Vybojovala Daniela Hegarová druhé místo na MČR starších žákyň v Olomouci.
další umístění: Tereza Legová páté místo, Renata Hudečková sedmé místo.

13.10.2007 se naši závodníci zúčastnili Junior cupu v Teplicích, kde
první místo obsadili: Šárka Holubová a Richard Lego
druhé místo obsadil: Adam Bujok
třetí místo obsadili: Kristýna Pleskačová a Sam Thomson


23.6.2007 se konaly hry III olympiády dětí a mládeže České republiky v Ústí nad Labem, na kterých pod hlavičkou Prahy obsadily: Renata Hudečková druhé místo a Štěpánka Moudrá čtvrté místo.

2.6.2007 se naši závodníci zúčastnili turnaje ve Strakonicích, kde
první místo obsadili: Šárka Holubová, Daniela Hegarová, Renata Hudečková, Eliška Hladová, Lukáš Hudeček, Štěpánka Moudrá, Vít Šmejkal a Sam Thomson
druhé místo obsadili: Adam Bujok a Stanislav Šimčák
třetí místo obsadila: Luisa Wáwrová

26.5.2007 se naši závodníci zúčastnili velké ceny Litvínova
první místo obsadili: Šárka Holubová,Daniela Hegarová, Šimčák Stanislav a Sam Thomson
druhé místo obsadili: Adam Bujok, Eliška Hladová, Renata Hudečková a Tereza Legová
třetí místo obsadili: Kristýna Pleskačová a Luisa Wáwrová

20.5.2007 na Pražském přeboru dorostu obsadila Kristýna Antošová druhé místo a Jiří Rada třetí místo.

16.5.2007 se Pražskými přeborníky v kategorii mladších žáků stali: Lukáš Hudeček, Adam Fořt a Stanislav Šimčák

14.4.2007 se naši závodníci zúčastnili turnaje v Čimelicích, kde
první místo obsadili: Holubová Šárka, Kropíková Natálie, Hudeček Lukáš, Moudrá Štěpánka a Legová Tereza
druzí skončili: Flejberková Dorota, Fořt Adam, Šimčák Stanislav a Hegarová Daniela
a třetí místo obsadili: Fořt Richard, Thomson Sam, Bujok Adam, Šmejkal Vít, Pleskačová Kristýna, Schreinerová Aneta a Hudečková Renata

19.3.2007 se v Pražské hale Na Folimance uskutečnil otevřený přebor Prahy juniorů, kterého se zůčastnili závodníci z širokého okolí.
Na tomto turnaji druhé místo obsadili: Kristýna Antošová a Jan Zikeš.
Největším překvapením turnaje byl zajisté výkon Jiřího Žáka který svým judem přivedl do rozpaků celou halu obsadil na první závody skvělé 4.místo.
Dále ve veliké konkurenci hmotnostní kategorie do 73kg obsadil Jiří Rada 7.místo.

10.3.2007 se naši závodníci zúčastnili turnaje v Neratovicích
první místo obsadili: Bujok Adam, Herman Lukáš, Holubová Šárka a Thomson Sam
druhé místo obsadili: Hegarová Daniela, Hudeček Lukáš, Lego Richard a Legová Tereza
třetí místo obsadili: Hudečková Renata, Šamárek Václav, Šmejkal Vít a Wawrová Luisa

3.3.2007 naši závodníci úspěšně vkročili do nové sezony na turnaji v Benešově
první místo obsadili: Eliška Flejberková, Daniela Hegarová, Šárka Holubová, Štěpánka Moudrá, Kristýna Pleskačová a Sam Thomson
druhé místo obsadili: Josef Blažek, Adam Bujok, Dorota Flejberková, Richard Fořt, Lukáš Hudeček, Aneta Králová, Jadym Mahey a Aneta Schreinerová
třetí místo obsadili: Adam Fořt a Jiří Kouba