ARCHÍV 2008

LTC judo Zbraslav zakončilo úspěšný rok 2008, v němž získalo pět medajlí z republikových soutěží a dvě bodovaná pátá místa a umístilo se mezi nejlepšími oddíly z celé České republiky. V kategorii mladších žákyň se dokonce stal náš oddíl nejlepším v České republice. Fotografie z předávání ocenění za nejlepší oddíl v kategorii mladších žákyň naleznete zde a fotografie z celého průběhu galavečera Českého svazu juda zde.

13.12.2008 LTC judo Zbraslav zvítězilo již podruhé v pořadí týmů na domácím vánočním turnaji.
první místo zde obsadili: Šárka Holubová, Richard Lego, Tomáš Pergner, Kristýna Pleskačová, Nikola Málková, Eliška Flejberková, Barbora Kobzová, Štěpánka Moudrá a Vít Šmejkal
druhé místo obsadili: Tomáš Ingeduld, Richard Fořt, Natálie Kropíková, Adéla Horová, Lucie Konopáčová, Kapsová, Aneta Králová, Tereza Legová, Lukáš Hudeček, Lukáš Horn, Tomáš Horský a Jiří Kouba
třetí místo obsadili: Dominik Hubrt, Samuel Piekar, Simona Málková, Anna Dvořáková, Aneta Schreinerová, Bílá, Anna Šmejkalová, Dražanová, Tereza Horová, David Tvrdý, Adam Zika a Jan Pleskač
fotky najdete zde
video najdete zde


29.11.2008 se naši závodníci zúčastnili Pražského poháru na pražské Folimance, kde:
první místo obsadila: Šárka Holubová
druhé místo obsadila: Tereza Legová
třetí místo obsadili: Natálie Kropíková, Štěpánka Moudrá a Richard Fořt


12.11.2008 se přebornicemi Prahy v kategorii dorostu staly: Tereza Legová a Renata Hudečková

Dne 1.11. jsme se zúčastnili tradičního turnaje v Neratovicích. Příležitost dostali i další mladí judisté ze Zbraslavi.
První místo obsadili: Tomáš Pergner, Bára Kobzová, Kristýna Pleskačová, Natálie Kropíková, Šárka Holubová, Richard Lego a Tereza Legová.
Druhé místo obsadili: Lukáš Hudeček, Vítek Šmejkal a Aneta Schreinerová.
Třetí místo obsadili: Lukáš Horn a David Tvrdý.
Někteří naši mladí závodníci o sobě dali vědět opravdu krásným výkonem.


22.10.2008 se Jan Zikeš stal přeborníkem Prahy v kategorii mužů.

18.10.2008 se přebornicemi České republiky v kategorii mladších žákyň staly: Šárka Holubová a Štěpánka Moudrá
fotografie zde
video zde


11.10.2008 se naši závodníci zúčastnili přeboru Prahy, kde
první místo obsadily: Šárka Holubová a Štěpánka Moudrá
a druhé místo obsadili: Lukáš Hudeček a Natálie Kropíková


11.10.2008 obsadil Jan Zikeš třetí místo na mezinárodním turnaji v Lipsku.

4.10.2008 se naši závodníci zúčastnili velké ceny Loun, kde
první místo obsadily: Tereza Legová, Štěpánka Moudrá a Kristýna Pleskačová druhé místo obsadili: Vít Šmejkal a Šárka Holubová
třetí místo obsadili: Richard Lego, Tomáš Pergner a Nikola Málková
fotografie zde


31.5.2008 se naši závodníci zúčastnili turnaje ve Strakonicích, kde
první místo obsadili: Sam Thomson, Šárka Holubová, Vít Šmejkal, Štěpánka Moudrá, Tereza Legová a Kristýna Pleskačová
druhé místo obsadili: Dorota Flejberková a Renata Hudečková
třetí místo obsadili: Richard Fořt, Lukáš Hudeček, Aneta Schreinerová a Adam Zíka


26. a 27.4.2008 se naši závodníci zúčastnili pod hlavičkou Pražského svazu juda mzinárodního turnaje ve Vídni, kde
druhé místo obsadila: Daniela Hegarová
a třetí místo obsadili: Šárka Holubová a Jan Zikeš
kompletní výsledky zde


26.4.2008 se naši závodníci zúčastnili velké ceny Prachatic, kde
první místo obsadili: Renata Hudečková, Štěpánka Moudrá, Tomáš Pergner a Vít Šmejkal
druhé místo obsadili: Richard Fořt, Lukáš Hudeček a Kristýna Pleskačová
třetí místo obsadili: Dorota Flejberková, Richard Lego a Aneta Schreinerová


19. a 20.4.2008 se naši závodníci zůčastnili mezinárodní velké ceny Týna nad Vltavou.
sobotní výsledky: třetí místo obsadila Daniela Hegarová , druhé místo obsadila Kristýna Pleskačová a schodně druhé místo obsadil Jan Zikeš.
nedělní výsledky: první místo obsadil: Sam Thomson
druhé místo obsadili: Richard Fořt, Tereza Legová a Šárka Holubová
a třetí místo obsadili: Adam Bujok a Natálie Kropíková


12.4.2008 vybojoval Richard Fořt druhé místo a Sam Thomson třetí místo na přeboru České republiky mladších žáků v Mohelnici.

5.4.2008 se naši závodníci zúčastnili turnaje v Čimelicích, kde
první místo obsadili: Šárka Holubová, Natálie Kropíková, Štěpánka Moudrá, Sam Thomson, Vít Šmejkal a Tereza Legová
druhé místo obsadili: Jiří Kouba a Tomáš Pergner
a třetí místo obsadili: Dorota Flejberková, Adam Zíka a Aneta Schreinerová


6.4.2008 vybojoval Jan Zikeš třetí místo na MČR juniorů v Jičíně.

29.3.2008 se naši závodníci zúčastnili turnaje v Benešově.
první místo obsadili: Max Fleischmann, Štěpánka Moudrá, Tomáš Pergner, Vít Šmejkal a Šárka Holubová
druhé místo obsadili: Aneta Schreinerová, Richard Fořt, Martin Vítů a Adam Zíka
třetí místo obsadili: Klára Fleischmannová, Natálie Kropíková a Lukáš Hudeček


22.3.2008 na turnaji v Dačicích obsadili
první místo: Šárka Holubová a Renata Hudečková
a druhé místo obsadila: Daniela Hegarová


17.3.2008 se pražskými přeborníky stali: v kategorii mladších žáků a žákyň: Šárka Holubová, Sam Thomson a Adam Bujok, v kategorii juniorů: Jan Zikeš
druhé místo obsadil: Lukáš Hudeček


15.3.2008 se naši závodníci zúčastnili mezinárodního turnaje v rakouském Rohrbachu,
první místo obsadil: Vít Šmejkal
druhé místo obsadila: Dorota Flejberková
třetí místo obsadili: Šárka Holubová, Kristýna Pleskačová a Jan Zikeš
kompletní výsledky zde a zde
fotografie: fotogalerie a na stránkách juda v Rohrbachu.


2.2. a 3.2.2008 se konala Velká cena Mělníka, kde zvítězila Tereza Legová a druhá skončila Daniela Hegarová.